projektpraca.eu

Murarz - praca w Anglii

AW Services UK Ltd
  • Dodano: 31 lipca 2017
  • Ważna do: 20 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Do obsługi nowych inwestycji prowadzimy stałą rekrutację fachowców budowlanych o specjalności Murarz. Wymagamy: --- Doświadczenia jako murarz (bloczki betonowe, cegła, klinkier) --- Podstawowych narzędzi budowlanych Oferujemy: --- Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia --- Przejrzysty system wypłat w systemie tygodniowym --- Kompleksowa obsługa administracyjna --- Przeszkolenie na terenie Polski oraz pomoc w wyrobieniu niezbędnych certyfikatów --- Pomoc w zorganizowaniu relokacji i zakwaterowania --- Kontrakty krótko i długoterminowe. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Praca w polskich ekipach budowlanych. Obsługa kadrowo ? administracyjna również w języku polskim. Zadzwoń do AW Services UK Ltd. Mamy dla Ciebie ofertę świetnej pracy !!!

Wymagania

Wymagamy: Doświadczenia jako murarz (bloczki betonowe, cegła, klinkier) Podstawowych narzędzi budowlanych