projektpraca.eu

Asystentka Stomatologiczna/Higienistka Stomatologiczna

Nanodent
  • Dodano: 31 lipca 2017
  • Ważna do: 30 września 2017

Opis stanowiska pracy

Gabinet stomatologiczny Nanodent poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Asystentka stomatologiczna / Higienistka stomatologiczna OPIS STANOWISKA PRACY: ? asystowanie przy zabiegach stomatologicznych ?na 4 ręce?, ? przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy, ? przygotowywanie pacjenta do zabiegu, ? sterylizacja narzędzi i materiałów, ? utrzymanie porządku w gabinecie, ? prowadzenie innych spraw organizacyjnych Wybranej osobie oferujemy ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole. Osoby zainteresowany ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego, koniecznie z dopiskiem ?Aplikacja na stanowisko Asystentki Stomatologicznej/Higienistki Stomatologicznej?, na adres E-mail. W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (?Dane Osobowe?) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie przepisów prawa oraz dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych?. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne (?Dane Osobowe?) będzie Nanodent, ul.Barwinek 28, 25-150 Kielce. Pani/Pana Dane Osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich Danych Osobowych oraz ich poprawiania. Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: ? wykształcenia kierunkowego medycznego i doświadczenia w zawodzie ( asystentka, higienistka stomatologiczna) ? wysokiej kultury osobistej i chęci pracy z ludźmi, ? zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole, ? entuzjazmu i zaangażowania, ? samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy. DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ: ? doświadczenia w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych, ? umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów medycznych: scalingu, piaskowania, wybielania zębów.