projektpraca.eu

SPAWANIE MIG/MAG + STAŻ

EURO-FORUM MAREK GUTKÓW W LUBLINIE
  • Dodano: 28 lipca 2017
  • Ważna do: 07 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach projektu ?AKTYWATOR SUKCESU?. Oferujemy zdobycie kwalifikacji w zakresie bezpłatnych szkoleń: -SPAWANIE MIG/MAG (możliwość uzyskania Świadectwa Egzaminu Spawacza). Zapewniamy: 3-miesięczne płatne staże zawodowe, stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, catering, materiały szkoleniowe, doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne, pośrednictwo pracy. Formularz zgłoszeniowy dostępny w biurze projektu (ul. Piotrkowska 12 p. 807, Kielce) oraz na stronie internetowej www.aktywator.euro-forum.com.pl Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Wymagania

Projekt skierowany do osób powyżej 29 roku życia zamieszkujących na terenie województwa świętokrzyskiego: bezrobotnych, poszukujących pracy, biernych zawodowo.