projektpraca.eu

OPIEKUNKA DO PANA, NORYMBERGIA .ZLECENIE OD 4 SIERPNIA

EuropaJOB
  • Dodano: 28 lipca 2017
  • Ważna do: 05 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANA Miejsce wykonywania pracy ? Niemcy, Norymbergia Poszukujemy opiekunki do 90-letniego Pana, która mieszka z żoną w mieszkaniu w Norymbergii. Pan cierpi na demencję i porusza się przy pomocy wózka. Podopieczny potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, pomoc w ubieraniu, kąpieli, spacery) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego ( sprzątanie, pomoc w przygotowywaniu posiłków). Do dyspozycji własny pokój z Internetem Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego Od 4 sierpnia.