projektpraca.eu

PRACOWNIK GOSPODARCZY-SPRZĄTACZKA

Kieleckie Centrum Kultury
  • Dodano: 28 lipca 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Kieleckie Centrum Kultury poszukuje osoby na stanowisko : PRACOWNIK GOSPODARCZY-SPRZĄTACZKA Zakres podstawowych zadań na w/wym stanowisku : - Prowadzenie prac porządkowych w budynku KCK, - Obsługa szatni podczas imprez organizowanych w budynku KCK. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w formie umowy o pracę. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać w terminie do 2017-09-01 na adres ? Kieleckie Centrum Kultury 25-334 Kielce Pl. Moniuszki 2 B ,osobiście w dziale kadr - pokój nr 06, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej na n/wym adres : sekretariatkck@kck.com.pl, z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych /tekst jednolity Dz.U 2015 poz.2135/

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom : - wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, - min. dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy, - mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych.