projektpraca.eu

Zdobądź nowy zawód i staż

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 27 lipca 2017
  • Ważna do: 21 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Fundacja Challenge Europe oraz HDA-CENTRUM SZKOLENIA, DORADZTWA FINANSOWEGO I BIZNESU Hubert Durlik zapraszają do udziału w szkoleniach zawodowych i stażach w ramach projektu ?PRACA-KARIERA-SUKCES? Jesteś osobą niezatrudnioną, powyżej 29 roku życia i mieszkasz na terenie miasta Kielce lub powiatu kieleckiego*? Weź udział w projekcie ?Praca-Kariera-Sukces? Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź zatrudnienie otrzymując wsparcie w postaci: - indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym - poradnictwa zawodowego grupowego - szkoleń zawodowych: prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych, tester oprogramowania z certyfikatem ISTQB, szkolenia otwarte - trzymiesięcznych staży - pośrednictwa pracy W ramach projektu oferujemy: - stypendium stażowe 1600,00 zł - stypendium szkoleniowe, - zwrot kosztów dojazdu - materiały szkoleniowe - catering podczas szkolenia - zaświadczenie o ukończeniu szkolenia - opłacony egzamin zewnętrzny * obszar wsparcia obejmuje miasto Kielce oraz następujące gminy powiatu kieleckiego ziemskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Góra, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny. Projekt realizowany w okresie od 01.07.2017 r. do 30.04.2018 r. Wartość projektu: 969 552,10 zł

Wymagania

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące wsparcia oferowanego w ramach projektu i spełniających poniższe kryteria: - w wieku powyżej 29 roku życia - mieszkające na terenie Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego* - bierne zawodowo, bezrobotne lub długotrwale bezrobotne W tym w szczególności osoby: - powyżej 50 roku życia, - o niskich kwalifikacjach, - niepełnosprawne, - długotrwale bezrobotne.