projektpraca.eu

higienistka /asystentka stomatologiczna

Platinum Dent
  • Dodano: 27 lipca 2017
  • Ważna do: 04 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

poszukujemy do współpracy higienistek/asystentek stomatologicznych chętnych do rozpoczęcia współpracy z gabinetem stomatologicznym. - przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy do przyjęć pacjentów - czynna współpraca z lekarzem w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych - przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki - znajomość zasad obsługi sprzętu diagnostycznego i leczniczego - racjonalne gospodarowanie materiałami i lekami stosowanymi w Lecznicy - przeprowadzanie procedur dekontaminacji narzędzi i sprzętu - podnoszenie kwalifikacji zawodowych, udział w zebraniach i szkoleniach wewnętrznych, - podejmowanie działań w celu optymalizacji pracy i poprawy jakości świadczonych usług medycznych - dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

- umiejętności pracy w zespole - umiejętności sumiennego wykonania obowiązków - gotowości pracy w weekendy i święta - umiejętności zdobycia zaufania pacjenta oraz nawiązania współpracy - gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych