projektpraca.eu

Handlowiec stacjonarny

Wirtuale.pl S.A.
  • Dodano: 27 lipca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Wirtuale S.A. -firma z 17 letnim doświadczeniem na rynku, lider w sprzedaży usług internetowych w województwie świętokrzyskim poszukuje kandydatów na stanowisko HANDLOWCA.

Wymagania

OCZEKIWANIA: -zaangażowanie w aktywnym pozyskiwaniu klientów -umiejętność obsługi komputera, pakietu MsOffice i poczty -komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne -poprawna dykcja -wysoka kultura osobistawidziane -doświadczenie w sprzedaży OFERUJEMY: -stałe wynagrodzenie 13 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów -stabilne warunki zatrudnienia ? możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym -pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych -miłą i kameralną atmosferę pracy -niezbędne narzędzia pracy -w związku z dynamicznym rozwojem firmy realna możliwość awansu -pracę w biurze w budynku Kieleckiego Parku Technologicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30, możliwość dostosowania grafiku