projektpraca.eu

3- miesięczny staż+ kurs "Operator obrabiarek skrawających"

Centrum Kształcenia Zawodowego w Starachowicach ul. Radomska 29
  • Dodano: 27 lipca 2017
  • Ważna do: 02 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach rozpoczął realizację Projektu pn. ?MŁODZI NA START! Program aktywizacji zawodowej osób młodych do 29r.ż. w województwie świętokrzyskim? na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach o dofinansowanie realizacji projektu w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 201 - pokaż numer telefonu - 0, Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, 1.2.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych - numer umowy POWR.01.02. 226 - pokaż numer telefonu - 3/15-00. Projekt skierowany jest do 29 roku życia z terenu województwa świętokrzyskiego, o niskich kwalifikacjach, należących do grupy NEET (osoba niepracująca, niekształcąca się oraz nieszkoląca)

Wymagania

Jakie oferujemy wsparcie w ramach Projektu? - doradztwo grupowe i indywidualne (opracowanie Indywidualnego Planu Działania) - wsparcie aktywizacyjne Trenera Aktywności - wysokiej jakości kursy (odzież ochronna / robocza, zwrot kosztów transportu) - pośrednictwo pracy - 3-miesięczne staże (stypendium stażowe - 1850zł/m-c)