projektpraca.eu

Grafik

iXXL.pl Studio Reklamy
  • Dodano: 26 lipca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Praca! Praca! Praca! Grafik poszukiwany :) Zakres obowiązków: - Przygotowanie projektów graficznych: ulotki, wizytówki, plakaty, broszury, logotypy, projekty na pojazdy, witryny, szyldy, znakowanie gadżetów itp., - Przygotowywanie materiałów do druku (cyfrowego, solwentowego, grawer, offset).

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata: - Bardzo dobrej znajomości oprogramowania Adobe Illustrator, Photoshop, Corel Draw, - Mile widziane doświadczenie w pracy w studiu DTP oraz wykształcenie kierunkowe, - Praktycznej umiejętności przygotowania materiałów do druku, - Umiejętności pracy pod presją czasu, - Umiejętności pacy w zespole, - Kreatywności, - Znajomości najnowszych trendów w grafice komputerowej. Oferujemy: - Przyjazną atmosferę pracy, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Pracę nad ciekawymi projektami dla wielu znanych marek, - Możliwość rozwoju. CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres biuro@ixxl.pl