projektpraca.eu

Programista

Proteus Europe
  • Dodano: 24 lipca 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Proteus Europe poszukuje wykwalifikowanego inżyniera/programisty znającego oprogramowanie Java / J2EE / JEE, do współpracy z naszymi klientami na zasadach kontraktu. Nasi Klienci: Są renomowaną firmą konsultingową, która zapewnia obsługę dla wielu korporacji zarówno w sektorze prywatnym (bankowość, ubezpieczenia), jak i sektorze publicznym oraz instytucjach europejskich. Mają oni 40 lat doświadczenia na rynku i średnio co 4 lata podwajają swoje zyski i rozmiary firmy. Mają zasięg globalny i biura w obu Amerykach, a także w Europie i Azji. O stanowisku: - Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za rozwój firmy i połączysz swoje doświadczenie z ich wiedzą i ekspertyzą we wdrażaniu strategicznych rozwiązań dla ich klientów. Działalność naszych klientów obejmuje sektor prywatny (bankowość i ubezpieczenia), sektor publiczny i instytucje europejskie w Księstwie Luksemburga, a także w innych krajach Europy kontynentalnej. W zależności od poziomu wiedzy będziesz odpowiedzialny za analizę, rozwój i testowanie aplikacji. Będziesz także zaangażowany w opracowywanie i wdrażanie dokumentów technicznych, folderów architektury aplikacji, szczegółowych specyfikacji technicznych, zestawów normalizacyjnych i metodologii oraz wdrażania platform integracyjnych.

Wymagania

Podstawowe umiejętności: - Znajomość Java - Znajomość J2EE - Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (umożliwiającym prace w tym języku) Pożądane umiejętności: - - Znajomość Spring - Znajomość Servlets - Znajomość JBoss - Znajomość Swing - Doskonale umiejętności komunikacyjne - Umiejętność pracy w zespole - Dobra etyka pracy Proteus Europe współpracuje z naszymi kandydatami poprzez budowanie silnych i długotrwałych relacji, a także doradztwa na wszystkich szczeblach procesu rekrutacji. Jeśli wyślesz nam swoje CV: - Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego tygodnia, aby omówić Twoja aktualną sytuację i umiejętności wymagane na tym stanowisku. - Jeżeli stanowisko okaże się nieodpowiednie, znajdziemy dla Ciebie inne propozycje pracy. - Będziemy informować Cię na każdym etapie procesu rekrutacji. - Będziemy aktywnie śledzić proces rekrutacji poprzez kontakt z naszym klientem w Twoim imieniu, aby uzyskać dla Ciebie użyteczne informacje zwrotne. Jeśli szukasz nowej pracy, ale to stanowisko nie jest dla Ciebie odpowiednie, skontaktuj się z nami ? porozmawiamy o tym, jak możemy Ci pomóc. Rozmowa z nami jest poufna i nie przekażemy Twoich informacji żadnym klientom bez Twojej wiedzy i zgody. Mamy wiele ofert pracy z branży IT w całej Europie. Wymagamy znajomości języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański lub holenderski) w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację zawodową.