projektpraca.eu

obsługa klienta

ERE POLSKA
  • Dodano: 24 lipca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz zajęcia, dzięki któremu zarobisz na swoje wydatki? Zgłoś się do nas! Opłaca Ci się to sprawdź ! Poszukujemy osób na Stanowisko ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w siedzibie Firmie Oferujemy elastyczny czas pracy, który dopasujesz do swoich zajęć i obowiązków Możliwość podjęcia zatrudnienia na umowę o pracę przy Twojej chęci dalszego rozwoju Atrakcyjna oferta produktowa dla Klientów: -nie wymaga absolutnie żadnych płatności ze strony Klienta (nie oferujemy naczyń, abonamentów telefonicznych ani żadnych innych tego typu produktów)! -Klient gdy skorzysta z naszej oferty będzie w 100% usatysfakcjonowany i z pewnością poleci Ciebie swoim znajomym, co będzie miało wpływ na Twoje premie)! -Dzięki ofercie naszej firmy, rozmowa z Klientem jest łatwa i przyjemna! -Praca w ścisłym centrum Kielc Poza wynagrodzeniem 13zł brutto/ h, oferujemy atrakcyjny pakiet 3 rodzajów premii za satysfakcjonującą obsługę Klienta. Praca od pon. do piątku. Soboty wolne. Zadzwoń lub napisz smsa a oddzwonimy, porozmawiamy o szczegółach i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne Kontakt; 881-298- 559 w godz. 10-20 codziennie.

Wymagania

wykształcenie minimum srednie, komunikatywność