projektpraca.eu

obsługa klienta

ERE POLSKA
  • Dodano: 22 lipca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz dodatkowego zajęcia, dzięki któremu zarobisz na swoje wydatki? Zgłoś się do nas! Poszukujemy osób na Stanowisko ds. Telefonicznej Obsługi Klienta w firmie: ERE Polska Sp. z o.o. Oferujemy elastyczny czas pracy, który dopasujesz do swoich zajęć i obowiązków Możliwość podjęcia zatrudnienia na umowę o pracę przy Twojej chęci dalszego rozwoju Atrakcyjna oferta produktowa dla Klientów: -nie wymaga absolutnie żadnych płatności ze strony Klienta (nie oferujemy naczyń, abonamentów telefonicznych ani żadnych innych nieprzydatnych produktów)! -Klient gdy skorzysta z naszej oferty będzie w 100% usatysfakcjonowany i z pewnością poleci Ciebie swoim znajomym, co będzie miało wpływ na Twoje premie)! -Dzięki ofercie naszej firmy, rozmowa z Klientem jest łatwa i przyjemna! -Gwarantujemy miłą atmosferę i pełne wsparcie w wykonywanej pracy -Praca w centrum Kielc (wszędzie blisko) Poza wynagrodzeniem, oferujemy atrakcyjne premie za satysfakcjonującą obsługę Klienta.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie. Dobra dykcja.