projektpraca.eu

GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY

College Medyczny
  • Dodano: 21 lipca 2017
  • Ważna do: 10 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Główna księgowa/Główny księgowy Wymagania: -Wykształcenie wyższe - kierunkowe - min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego lub głównego księgowego - Znajomość programu finansowo-księgowego Enova - Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych, zasad rachunkowości - Praktyczne umiejętności z zakresu: sporządzania zeznań podatkowych (CIT, VAT, PIT), sprawozdań do GUS Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów. Oferujemy: - Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Możliwość rozwoju zawodowego, dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole - Wysokie zarobki Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. CV proszę wysyłać na adres: praca.kielce@onet.pl

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie wyższe - kierunkowe - min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego lub głównego księgowego - Znajomość programu finansowo-księgowego Enova - Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych, zasad rachunkowości - Praktyczne umiejętności z zakresu: sporządzania zeznań podatkowych (CIT, VAT, PIT), sprawozdań do GUS