projektpraca.eu

pracownika biurowego do Działu Obsługi Klienta i Sprzedaży

PPHU KAMAR
  • Dodano: 16 lipca 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: - obsługa aktualnych klientów firmy, - pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy. - wykonywanie prac biurowych na potrzeby działu (zakupy, wz, atesty, współpraca z cynkowniami, firmami kurierskimi). - kontrola płatności, - przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży, - prowadzenie negocjacji handlowych, - analiza potrzeb klienta. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - jednozmianowy dzienny system pracy (8:00-16:00), - szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników, - niezbędne narzędzia pracy, - możliwości awansu w ramach wewnętrznej struktury, - dynamiczną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników, - miejsce pracy: Suchedniów

Wymagania

Wymagania: - min. wykształcenie średnie, - mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze związanym ze sprzedażą i/lub obsługą klienta, - umiejętność obsługi komputera (biegła znajomość pakietu Microsoft Office), - zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy, - znajomość języka angielskiego, - doświadczenie w branży elementów złącznych, metalowej mile widziane, - umiejętność rozwiązywania problemów, - doświadczenie negocjacyjne w sprzedaży, - umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów powierzonych zadań, - komunikatywność, - umiejętność budowania relacji z klientem, - gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych, - prawo jazdy kat. B.