projektpraca.eu

Praca biurowa. Praca telefoniczna

Spółka Kielce
  • Dodano: 11 lipca 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiadać za: prowadzenie telefonicznych negocjacji z dłużnikami, zapisywanie rezultatów połączeń w dedykowanej aplikacji, motywowanie swoich rozmówców do spłaty, realizowanie wyznaczonych norm, w tym planów w zakresie odzyskanych kwot w zamian za co oferujemy: przejrzyste i atrakcyjne warunki wynagrodzenia ? pensja podstawowa + premia uzależniona od osiąganych wyników, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (początkowo okres próbny ?umowa zlecenie), ciągły rozwój dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń, realną możliwość awansu (ponad połowa pracowników innych działów zaczynała pracę w naszej firmie tak jak Ty ? od telefonicznych negocjacji z dłużnikami) pracę w dogodnej lokalizacji

Wymagania

więc jeżeli: konsekwentnie dążysz do realizacji wyznaczonych celów, masz wysokie zdolności interpersonalne, nie boisz się wyzwań, biegle obsługujesz komputer a dodatkowo posiadasz doświadczenie w branży windykacyjnej (mile widziane) CV opisane imieniem i nazwiskiem proszę kierować na adres: biuro@cuf.kielce.com.pl 500-631-268