Szkolenie "Kadry i płace w praktyce z OBSŁUGĄ PROGRAMÓW Symfonia i Płatnik"

Biuro Rachunkowe BIUREX
  • Dodano: 11 lipca 2017
  • Ważna do: 24 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na nowe, wyjątkowe szkolenie "Kadry i płace w praktyce"! Sukces szkolenia "Praktyczna księgowość" pokazał nam, że kursy skupiające się na umiejętnościach praktycznych i kontakcie z rzeczywistymi problemami doskonale wpisują się w potrzeby współczesnego rynku pracy. Szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które szukają kursu, z którego wyniosą bogatą wiedzę i przede wszystkim umiejętności praktyczne. Podczas 116-godzinowego szkolenia doświadczeni i aktywni zawodowo pracownicy działu kadr Biura Rachunkowego BIUREX przekażą swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną, przygotowując do podjęcia efektywnej pracy w dziale kadrowym. To jedyny kurs w woj. świętokrzyskim w którym aż 38 godzin poświęcone jest na naukę obsługi programów! Szkolenie trwa 116 godzin. Zajęcia odbywają się w dwóch edycjach: -środowej (w każdą środę począwszy od 23 sierpnia, w godzinach 8:00-16:00); -weekendowej (w każdą sobotę i niedzielę począwszy od 19 sierpnia, w godzinach 8:00 - 14:40). PLAN NAUCZANIA OKREŚLAJĄCY TEMATY ZAJĘĆ ORAZ ICH WYMIAR: Prawo pracy - 32 godziny. Umowy cywilno-prawne - 4 godziny. Podróże służbowe - 4 godziny. Podatek dochodowy od osób fizycznych - 8 godzin. System ubezpieczeń społecznych, ubezpieczenia zdrowotnego, FP, PGŚP, FEP - 8 godzin. Rozliczanie i dokumentowanie wynagrodzeń - 8 godzin. Rozliczanie i dokumentowanie składek ZUS - 8 godzin. Obsługa programu kadry i płace w systemie informatycznym Symfonia - 24 godziny. Obsługa programu Płatnik - 14 godzin. ZUS PUE - 2 godziny. Egzamin - 4 godziny. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej: www.taxmania.pl

Wymagania

brak