projektpraca.eu

Bezpłatny Kurs C,CE,Kwalifikacja Zawodowa

Szkoła Jazdy ENIGMA
  • Dodano: 03 lipca 2017
  • Ważna do: 31 października 2017

Opis stanowiska pracy

Szkoła Jazdy ENIGMA zaprasza na BEZPŁATNE SZKOLENIE: W ramach projektu, oferujemy BEZPŁATNY kurs zawodowy: "Kierowca kategorii C,CE oraz Kwalifikacja Wstępna Przyspieszona" Gwarantujemy po ukończeniu szkolenia płatny 3-miesięczny staż zawodowy i możliwość zatrudnienia. Zapewniamy: - BEZPŁATNE SZKOLENIE, - opłacone badania lekarskie i psychologiczne, - opłacony Egzamin Państwowy w WORD Kielce, - zwrot kosztów dojazdu, - materiały szkoleniowe, - catering na szkoleniu, - stypendium szkoleniowe, - stypendium stażowe, - warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, Ilość miejsc ograniczona. Zainteresowanych zapraszamy do siedziby firmy: Kielce ul. Paderewskiego 14 tel. (41) 3431180

Wymagania

Warunki uczestnictwa: Projekt skierowany jest do osób spełniających poniższe kryteria: - wiek 21-29 lat - biernych zawodowo (niezatrudnionych i niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy) - nieuczących się - zamieszkałych na terenie woj. świętokrzyskiego