projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 czerwca 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych ludzi, którzy wzbogacą Nasz obecny zespół handlowców o swoją energię, wiedzę oraz umiejętności. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -Dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej i monitorowanie potrzeb klientów z podległego regionu, -Budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę kontaktów oraz samodzielne przeprowadzanie badań rynku, -Współtworzenie planu sprzedaży oraz jego konstruktywną realizację, -Ciągłe udoskonalanie swojego warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych), -Monitorowanie sytuacji w naszej branży (pojawianie się nowości produktowych) Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -Odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę, -Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji, -Pracę w zespole fajnych, profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań, -Narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań.

Wymagania

Wymagania: -Doświadczenie w branży higieny lub zaopatrzenia zakładów produkcji spożywczej. -Zaangażowanie z nastawieniem na realizację celów - łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji z ludźmi oraz umiejętności podtrzymywania kontaktów z klientami - samodzielności, inicjatywy i odpowiedzialność, -Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, -Posiadanie rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, -Czynne prawo jazdy kategorii B -Mile widziana znajomość obsługi Subiekta GT oraz Gestor GT. -Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office.