projektpraca.eu

Dotacja na działalność gospodarczą

Business School
  • Dodano: 25 czerwca 2017
  • Ważna do: 07 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Firma Business School zaprasza do udziału w projekcie KIERUNEK - WŁASNA FIRMA współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 ? 2020. W ramach projektu oferujemy: 1) wsparcie szkoleniowo ? doradcze z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej 2) bezzwrotne dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej ? 23 300,00zł/osobę 3) wypłatę wsparcia finansowego przez okres pierwszych 12 miesięcy prowadzenia firmy ? 700,00zł co miesiąc dla każdej osoby, która otrzyma dotację 4) pomoc doradczą w zakresie prowadzenia firmy w trakcie pierwszych 12 miesięcy Więcej informacji na stronie internetowej projektu: www.business-school.pl/wlasnafirma

Wymagania

Projekt skierowany jest do kobiet i mężczyzn nieposiadających zatrudnienia (bezrobotnych, poszukujących pracy, biernych zawodowo, odchodzących z rolnictwa) w wieku powyżej 29 roku życia zamieszkałych na terenie powiatów: kieleckiego, koneckiego, ostrowieckiego, skarżyskiego i/lub starachowickiego woj. świętokrzyskiego, zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj. należących do co najmniej jednej z następujących kategorii: kobiety, osoby po 50 roku życia, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby z wykształceniem maksymalnie średnim. Zapraszamy w szczególności kobiety oraz osoby odchodzące z rolnictwa