projektpraca.eu

Programista PHP

Sidrom Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 czerwca 2017
  • Ważna do: 07 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista PHP Zakres obowiązków: ? programowanie nowych aplikacji webowych i platform internetowych ? rozwój i utrzymanie istniejących już projektów ? wspieranie innych członków Zespołu swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą Oferujemy: ? atrakcyjne wynagrodzenie, ? pracę w dynamicznym zespole, ? możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem "Programista PHP" na adres: busko@sidrom.net Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel: 41 370 8018 kom: 519 731 822

Wymagania

Oczekiwania: ? min. rocznego doświadczenia w programowaniu PHP ? dobrej znajomości programowania obiektowego w PHP ? znajomości języka angielskiego