projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Regionalny lider w branży ochrony osób i mienia
  • Dodano: 23 czerwca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Regionalny lider w branży ochrony osób i mienia ogłasza nabór na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Region: Ostrowiec Świętokrzyski i okolice Opis stanowiska: -Rozwijanie sprzedaży na podległym terenie, -Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa aktualnych klientów, -Budowanie relacji z klientami, -Negocjowanie warunków współpracy, -Bieżąca analiza rynku. Oferujemy: -Umowę o pracę, -Motywacyjny system wynagrodzeń, -Pracę w dynamicznej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, -Pracę z łatwo sprzedającymi się produktami i usługami, -Dużą autonomię w dziedzinie organizacji pracy i realizacji celów, -Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia i praktyki produktowe, technologiczne i sprzedażowe), -Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy). Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego cv na adres mailowy rekrutacja@grupagt.pl Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity; Dz.U z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)?

Wymagania

Wymagania: -Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu, -Komunikatywność i łatwość budowania relacji z klientami, -Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne, -Dyspozycyjność i operatywność w związku z działaniem w terenie, -Samodzielność, kreatywność, przedsiębiorczość, -Gotowość do pracy w terenie (prawo jazdy kat. B), -Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.