projektpraca.eu

monter wentylacji

IPF Group
  • Dodano: 23 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

IPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje monterów wentylacji, kanałów do pracy we Francji: Zadania: - poszukujemy osób z zaawansowanym doświadczeniem, jak i niedoświadczonych ale gotowych do przyuczenia - montaż kanałów wentylacyjnych - obsługa narzędzi typu wiertarki, szlifierki itp. - mozliwość pracy na wysokościach do 4 metrów Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - stała premia do wypłaty - pracę pośród Polaków - zorganizowany transport - bezpłatne zakwaterowanie - zdalne załatwienie formalności - bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji - pracę w nadgodzinach Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: beata.szczesna@ipf.jobs

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku