Centrum Kształcenia Torus, bezplatnie zdobadz kwalifikacje, Terapeuta Zajeciowy, rekrutacja trwal

Centrum Kształcenia TORUS w Kielcach
  • Dodano: 22 czerwca 2017
  • Ważna do: 29 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Absolwent szkoly ksztalcacej w zawodzie terapeuta zajeciowy jest przygotowany do nawiazywania i podtrzymywania kontaktu terapeutycznego z podopiecznym, jego rodzina, srodowiskiem i zespołem aktywizujaco-terapeutycznym, rozpoznawania i diagnozowania potrzeb bio-psycho-społecznych, planowania programu działan terapeutycznych oraz organizowania działan w zakresie terapii zajeciowej. Na kierunku elementy jezyka migowego, informatyki, pierwsza pomoc, zajecia zarowno w teorii jak i praktyce! Zapraszamy na zapisy! Zgloszenia w sekretariacie: Kielce, ul.Sienkiewicza 24, tel. 41 241 32 34

Wymagania

Naukę w naszych szkołach może rozpocząć każdy kto posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej. Aby się u nas uczyć nie musisz zdawać żadnych egzaminów - liczy się kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc na każdym kierunku jest jednak ograniczona - im szybciej złożysz do nas komplet dokumentów, tym większą masz pewność, ze rozpoczniesz naukę na wybranym przez siebie kierunku.