projektpraca.eu

Psycholog - STAŻ

MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach
  • Dodano: 22 czerwca 2017
  • Ważna do: 07 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: STAŻYSTA W DZIALE PERSONALNYM PSYCHOLOG Nr referencyjny: SP/06/2017 Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: -Bieżące wsparcie działu personalnego -Współuczestniczenie w projektach realizowanych przez dział personalnych, w tym wspieranie procesu rekrutacji i selekcji oraz ocen pracowniczych -Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja.starachowice@man.eu w temacie wpisując nr referencyjny: ?SP/06/2017? ? najpóźniej do dnia 09.07.2017r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenia wyższego ? psychologia ? warunek konieczny -maksymalnie 6 miesięcy doświadczenia zawodowego ? warunek konieczny -dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego -dobrej znajomości programów z pakietu MS Office -zainteresowania problematyką związaną z zarządzaniem personelem -wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych -determinacji w osiąganiu założonych celów -samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy