projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi projektów unijnych

Kompass Consulting Buczkowski Maciej
  • Dodano: 22 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Ścisła współpraca z kierownikiem projektu, realizacja projektów zgodnie z wymogami, rekrutacja uczestników projektu, organizacja poszczególnych form wsparcia, opracowanie merytoryczne materiałów promocyjno-rekrutacyjnych, działania promocyjne w tym współpraca z mediami, ustalanie grafików spotkań, monitorowanie wydatków ponoszonych w okresie realizacji projektu pod kątem ich zgodności z przyjętym budżetem, odpowiedzialność za dokumentację związaną z projektem, współpraca z wykonawcami, zleceniobiorcami, znajomość obsługi systemu SL2014 w zakresie monitorowania uczestników projektu.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, minimum 2 lata doświadczenia w realizacji projektów unijnych (EFS), znajomość rynku szkoleniowego, znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020, bardzo dobra znajomość MS Office, odpowiedzialność, komunikatywność, sumienność, skrupulatność, czynne prawo jazdy kat. B. lub chęć do odbywania podróżny służbowych środkami komunikacji publicznej. Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym i ambitnym zespole, jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy, możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp. Miejsce pracy: Kielce, centrum Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: kwalifikacjekuprzyszlosci-sw@kompass-consulting.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kompass Consulting Buczkowski Maciej z siedzibą w Tarnowie Podgórnym 62-080, ul. Rokietnicka 15 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)?. Informujemy, że Administratorem danych jest Kompass Consulting Buczkowski Maciej z siedzibą w Tarnowie Podgórne przy ul. Rokietnicka 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.