projektpraca.eu

HANDLOWIEC DZIAŁU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

BMW ZK Motors Sp. z o. o.
  • Dodano: 21 czerwca 2017
  • Ważna do: 20 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie stałych relacji w ramach istniejącej współpracy, realizowanie polityki sprzedażowej firmy, wykonywanie planów ilościowych i jakościowych.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) techniczne, minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętności handlowe i negocjacyjne, dobra znajomość rynku motoryzacyjnego, prawo jazdy kategorii B, dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel), znajomość języka angielskiego lun niemieckiego w stopniu komunikatywnym, wiedza i umiejętności w obszarze przygotowywania raportów i analiz, orientacja na wyniki i utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów. Oferujemy: pracę w młodym, energicznym zespole, wynagrodzenie w systemie premiowym, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym, energicznym zespole, możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań