projektpraca.eu

Monter izolacji termicznej - Holandia

Yabimo
  • Dodano: 21 czerwca 2017
  • Ważna do: 09 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Gwarantujemy: ? wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami holenderskimi lub belgijskimi) ? zakwaterowanie ? szkolenia branżowe

Wymagania

? min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera izolacji ? komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ? samodzielność przy montowaniu izolacji różnego typu (pyrogel, cryogel, wełna mineralna, ? foamglass, armaflex, Stenca, ULVA) ? sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole ? dyspozycyjność YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia. Prosimy o przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com. W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska ?MONTER IZOLACJI?. Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.