projektpraca.eu

Operator maszyn CNC - Gmina Strawczyn

Adecco
  • Dodano: 21 czerwca 2017
  • Ważna do: 03 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

? Obsługa urządzeń CNC sterowanych automatycznie, ? Bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń, ? Przestrzeganie procedur jakościowych, ? Monitorowanie stanu technicznego maszyn,

Wymagania

? Wykształcenie średnie techniczne, ? Znajomość i umiejętność programowania maszyn CNC, ? Doświadczenie w zawodzie operatora CNC w firmie produkcyjnej z branży metalowej, ? Umiejętność czytania rysunku technicznego ? Samodzielność w działaniu, ? Precyzja, ? Gotowość do pracy w systemie zmianowym, ? Dobra organizacja pracy, ? Dokładność, sumienność, rzetelność, ? Umiejętność pracy w zespole, ? Szybkość uczenia się, elastyczność, ? Dyspozycyjność, komunikatywność, Oferujemy: ? Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie, ? Atrakcyjne warunki zatrudnienia, ? Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowego doświadczenia ? Atrakcyjne wynagrodzenie