projektpraca.eu

Pracownik Produkcji Czechy

Persona Direktservice
  • Dodano: 21 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (Miejsce pracy: Czechy, Hodkovice ? 10 km od Liberca) Nr ref: 01/2016/CZ/PP/projektpraca.eu Zakres Obowiązków: - praca na linii montażowej przy produkcji tłumików i amortyzatorów, do podstawowych czynności należeć będzie: obsługa giętarek, montowanie, obrabianie i szlifowanie rur wydechowych, składanie części w cały system wydechowy, kontrola jakości, opisywanie i oklejanie produktów itp. Wymagamy: - BARDZO DOBRY STAN ZDROWIA, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO PRACY FIZYCZNEJ, - wykształcenia min. zawodowego, - chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie, - gotowości do zmiany miejsca zamieszkania, - gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, - nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka! Wszystkiego nauczą Cię nasi koordynatorzy na miejscu w Czechach!! Oferujemy: - zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia), - wynagrodzenie podstawowe 2800 - 3000 zł netto/m-c, - dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc. - zapewnione zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, - 55% zniżki na posiłki w stołówce pracowniczej, - opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia, - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, - PRACA DLA MĘŻCZYZN I KOBIET

Wymagania

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać nr ref.: 01/2016/CZ/PP/projektpraca.eu Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288; 533-105-666 i 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00) Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."