projektpraca.eu

Opiekun/ka dziecięcy/a w żłobku - staż

Żłobek "Bajka"
  • Dodano: 19 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Żłobek "Bajka" poszukuje osoby na stanowisko: Opiekunka dziecięca w żłobku - staż. Zakres obowiązków: - szeroko rozumiana opieka nad dziećmi w wieku od 6 m-ca do 3 lat w żłobku, - kontakt i współpraca z rodzicami oraz wychodzenie na przeciw ich oczekiwaniom, - dbanie o dobry wizerunek placówki na zewnątrz. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o staż finansowany z MUP lub PUP na czas określony, - gwarancję zatrudnienia po stażu w przypadku zadowolenia z pracy stażysty, - pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Wymagania: - status osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w MUP lub PUP w Kielcach - warunek konieczny, - wykształcenie wyższe pedagogiczne lub w trakcie zaocznych studiów na tym kierunku - warunek konieczny, - mile widziana specjalizacja w kierunku - nauczanie jęz. angielskiego, - mile widziane doświadczenie w pracy w żłobku, - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, - cierpliwość, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Prosimy o przesłanie aplikacji cv oraz zgłoszenia tylko osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.