projektpraca.eu

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Firma KB-PRO Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH Miejsce pracy: Suchedniów, ul. Fabryczna 5 Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: -montaż konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych na podstawie dokumentacji technicznej -samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną -przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych Ze strony pracodawcy zapewniamy: -stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz dodatkowo premie motywacyjne -pokrycie całości kosztów posiłków regeneracyjnych w okresie zimowym -pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin Oferty (CV, list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: kierownikkbpro@gimail.com, kadry.kbpro@gmail.com w temacie wiadomości: Monter ? spawacz lub monter konstrukcji stalowych oraz więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 695 993 452. * Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wymagania

Nasze oczekiwania to: -Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki -Umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem