Autoryzowany Doradca Biznesowy Sieci PLAY na terenie całego kraju

PLAYADA Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 czerwca 2017
  • Ważna do: 09 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

- aktywna sprzedaż produktów i usług sieci Play, - pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów biznesowych, - negocjownie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów, - doradzanie Klientom w zakresie wyboru usług, telefonów, akcesoriów Mile widziane: - doświadczenie w branży telekomunikacyjnej na podobnym stanowisku, - umiejętność budowania własnej bazy Klientów, - znajomość lokalnego rynku biznesowego, - znajomość specyfiki pacy z Klientem biznesowym, - wymierne sukcesy sprzedażowe, - własny samochód. Oferujemy: - atrakcyjny system wynagrodzenia, - możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, - szkolenia z zakresu produktów, usług oraz technik sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, - umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem, - wykształcenie co najmniej średnie, - umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), - własna działalność gospodarcza, - prawo jazdy kategorii B.