projektpraca.eu

Analityk Giełdowy

DDY Trading
  • Dodano: 11 czerwca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Polsko-amerykańska firma Traderska szuka uzdolnionych osób do pracy w pełnym wymiarze czasu, od poniedziałku do piątku. DDY Trading to grupa posiadająca prestiżowy status Market Makera na największych giełdach finansowych świata. Handlujemy własnym kapitałem, zarabiamy na własnych strategiach i pomysłach. Szukamy uszdolnionych osób mogących wzbogacić nasz zespół do pracy na etacie. Oferta skierowana jest do studentów kierunków ścisłych: matematyki, statystyki, informatyki, inżynierii danych, lub pokrewnych Szukamy osób: ? Zainteresowanych handlem na największych rynkach finansowych na świecie ? Lubiących analizować i rozwiązywać skomplikowane problemy matematyczne ? Chcących rozwijać swoje umiejętności Oferujemy: ? Pracę w pełnym wyiarze czasu w doświadczonym zespole międzynarodowym ? Stałe, comiesięczne wynagrodzenie ? Unikatowe szkolenie z zakresu profesjonalnego handlu instrumentami finansowymi (Opcje, Futres, Swaps) ? Dostęp do największego rynku finansowego na świecie min giełd CME, MGEX, ICE, Euronext ? Możliwość nieograniczonego rozwoju osobistego

Wymagania

Mile widziane umiejętności: programowania w języku R lub innym środowisku statystycznym, programowania w językach Java, C++, Visual Basic zaawansowanej obsługi skryptów w programie Microsoft Excel tworzenie zaawansowanych systemów bazodanowych