projektpraca.eu

Zbiór owoców miękkich - Holandia

Ab Job Polska
  • Dodano: 08 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia miejsce pracy: Houten wynagrodzenie: 10, 10 euro brutto/ godz Praca jest od zaraz do końca września Jeżeli: ? zbierałaś/ łeś owoce miękkie (maliny, jeżyny, porzeczki, jagody) w tunelach ? chcesz pracować przy sortowaniu i pakowaniu owoców ? planujesz pobyć i pracować dłużej w Holandii

Wymagania

Oferujemy: ? profesjonalną obsługę z naszej strony przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu) ? w Holandii: legalne i stabilne zatrudnienie na tamtejszych warunkach ? cotygodniowe wypłaty przelewane na Twoje konto ? zakwaterowanie oraz ubezpieczenie ? wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu ? transport z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Certyfikat MGiP nr 5971 Oferta Pracy Tymczasowej tel. 575 569 444