projektpraca.eu

PRACA PRZY PORZE - HOLANDIA od zaraz!!

Ab Job Polska
  • Dodano: 08 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia Do Twoich zadań należeć będzie: ? obieranie i czyszczenie pora przy taśmie na hali ? sadzenie pora na polu

Wymagania

Oferujemy: ? dużą liczbę godzin (nawet 60 godzin w tygodniu) ? legalne i stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich ? cotygodniowe wypłaty przelewane na Twoje konto ? zakwaterowanie oraz ubezpieczenie ? wyrobienie holenderskiego nr BSN na miejscu ? pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii ? transport z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o wpisanie w tytule maila nazwy stanowiska oraz dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883). Certyfikat MGiP nr 5971 Oferta Pracy Tymczasowej tel. 575 569 444