projektpraca.eu

Windykacja telefoniczną -Praca od zaraz

Firma Kielce
  • Dodano: 07 czerwca 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Mamy zadania dla Ciebie: budowanie partnerskich relacji z obecnymi i nowymi klientami biznesowymi, monitoring i windykacja Klientów , motywowanie Klientów do zapłaty, obsługa korespondencji od/do Klientów, dbałość o terminową realizację celów. Oferujemy: wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy, formę zatrudnienia: umowa zlecenie (dla najlepszych po okresie próbnym zatrudnienie: umowa o pracę) kreatywną pracę połączoną z realnym wpływem na realizację zadań, wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji, przyjazną atmosferę pracy,

Wymagania

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli: posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office, jesteś komunikatywny/a, szybko odnajdujesz się w nowym środowisku i Twoją mocną stroną jest organizacja pracy, potrafisz i lubisz pracować w zespole, posiadasz wykształcenie min. średnie, posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą Klientów, windykacją telefoniczną w banku, firmie windykacyjnej, telekomunikacyjnej lub call-center, jesteś nastawiony/a na osiąganie celów i realizację zadań.