Koordynator programów wyjazdowych z uj. angielskim i francuskim

Angloville Sp. z o.o. Sp. K.
  • Dodano: 07 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

www.angloville.pl Zapraszamy ambitną, chcącą się rozwijać osobę, z biegłą znajomością języka angielskiego i francuskiego do współpracy z Angloville, jednym z największych organizatorów programów immersji językowej w Europie, na stanowisku koordynatora wyjazdów językowych. Charakter pracy - koordynacja wakacyjnych wyjazdowych szkoleń językowych (w Irlandii, Anglii, na Malcie) - kontakt z klientami francuskojęzycznymi - obsługa klienta Zapewniamy - pracę w międzynarodowym gronie z lektorami i mentorami z UK, USA, Australii i Kanady - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwości współtworzenia nowych produktów o zasięgu krajowym i międzynarodowym - możliwość dalszej szerszej współpracy Pozycja otwarta również dla ambitnych studentów. Możliwość współpracy: - współpraca sezonowa Dokumenty aplikacyjne (CV+ List motywacyjny) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na maila rekrutacja@angloville.pl w temacie wpisując "Koordynator z j. francuskim"

Wymagania

Wymagania: - biegła znajomość j. angielskiego i francuskiego - wzorowa komunikacja w pracy z ludźmi - łatwość nawiązywania kontaktów - samodzielność i umiejętność wytyczania, i realizowania celów - dobra organizacja pracy - umiejętności z zakresu obsługi klienta