projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Grupa GT Ochrona Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Grupa GT Ochrona Sp. z o.o. Regionalny lider w branży ochrony osób i mienia ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik biurowy Region: Kielce Oferujemy -Stabilne warunki zatrudnienia, -Umowę o pracę, -Motywacyjny system wynagrodzeń -Pracę w przyjaznej atmosferze. Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@grupagt.pl z dopisanym w tytule stanowiskiem pracy. Rekrutacja trwa do 30.06.2017 roku. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Wymagania

Wymagania -Orzeczenie o niepełnosprawności ? wymóg konieczny, -Mile widziana znajomość zagadnień kadrowych -Dobra znajomość MS Office, -Zaangażowanie w powierzone zadania, -Łatwość nawiązywania kontaktów, -Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia, -Dobra organizacja czasu pracy,