projektpraca.eu

Szlifierz CNC - praca w HOLANDII

Holenderska firma produkcyjna
  • Dodano: 05 czerwca 2017
  • Ważna do: 02 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii przy produkcji detali wysokiej jakości w małych seriach. Zadania: - ustawianie maszyn konwencjonalnych i CNC do produkcji elementów stalowych.

Wymagania

- Chęć zamieszkania w Holandii na dłuższy czas, - Wykształcenie techniczne, - Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - Umiejętność czytania i pracy na podstawie rysunku technicznego, - Doświadczenie w pracy z programem CAM, - Umiejętność obsługi komputera, - Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - Motywacja do pracy, elastyczność, dokładność, dobra organizacja pracy, - Umiejętność pracy samodzielnej i wykonywania zleceń w określonym czasie i w wymaganych tolerancjach wymiarów. Oferujemy: - samodzielną pracę pełną wyzwań, - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, - Grupę zmotywowanych współpracowników. Zainteresowanych tym stanowiskiem pracy i zdecydowanych pracować za granicą przez dłuższy czas prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres info@delba.pl.