projektpraca.eu

POŚREDNIK PRACY

Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Pośrednik pracy będzie odpowiedzialny za kontakty z przedsiębiorstwami oraz agencjami zatrudnienia, a także będzie poszukiwał ofert pracy dla osób bezrobotnych, z którymi pracuje spółka. Oferujemy: Dostęp do innowacyjnych metod i narzędzi aktywizacji zawodowej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze Przyjazną atmosferę pracy Komfortowe warunki zatrudnienia Miejsce pracy Skarżysko-Kamienna lub Jędrzejów

Wymagania

Wykształcenie średnie Udokumentowane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług i współpracy z pracodawcami Komunikatywność Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne Samodzielność Prawo jazdy i auto prywatne do dyspozycji - warunek konieczny - zwracamy koszty wg. stawki kilometrowej