Specjalista ds. Sprzedaży i Obslugi Klientów Biznsowych Staz

CLEAN - TECH Oddzial Kielce
  • Dodano: 03 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż; nawiązywanie nowych relacji handlowych oraz opieka nad dotychczasowymi Klientami; wdrażanie nowych produktów na rynek; doradztwo techniczne; prognozowanie i realizacja planów sprzedaży; promowanie nowych produktów; analiza rynku i działań konkurencji. Wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego; znajomość pakietu Microsoft Office i praktyczna umiejętność pracy z systemem CRM; umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami w tym kluczowymi; zdolności negocjacyjne i analityczne; komunikatywność; umiejętność rozwiązywania problemów technicznych; dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie; prawo jazdy. Oferujemy: samodzielność; atrakcyjne warunki zatrudnienia; ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Prawo jazdy Dyspozycyjnosc