projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny - wysokie zarobki!

Premium Contact Center
  • Dodano: 02 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Konsultant telefoniczny do realizacji prostego projektu informacyjnego realizowanego dla renomowanej firmy z branży edukacyjnej. Od kandydatów oczekujemy umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, dobrej dykcji, umiejętności podstawowej obsługi komputera oraz pozytywnego nastawienia do pracy. Nie wymagamy statusu ucznia/studenta. Nie określamy też górnej granicy wiekowej, wymagamy jedynie minimum 17 lat. Gwarantujemy, jasne i precyzyjne zasady współpracy oraz stałą stawkę godzinową niezależną od osiąganej skuteczności. Wybierz karierę w Premium CC sp. z o.o. ponieważ, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia ? stałej stawki 13 zł za godzinę, licznych konkursów i wartościowych nagród (bony podarunkowe), przede wszystkim zapewniamy prostą i czytelną drogę awansu w strukturach firmy oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagania

Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia. Masz zagwarantowane szkolenie wprowadzające oraz stałą opiekę i pomoc Koordynatora i Team Leadera. Atrakcyjna lokalizacja (ścisłe centrum Kielc, biuro przy ul. Sienkiewicza) oraz przyjazna i miła atmosfera w pracy gwarantują spełnienie Twoich oczekiwań ? Liczba miejsc ograniczona - nie czekaj, tylko aplikuj już teraz!. Zabierz ze sobą znajomych (tym bardziej jeśli już teraz szukacie pracy aby zarobić na wakacje) i skontaktuj się z nami pisząc na adres: office@premiumcc.center lub dzwoniąc pod numer: +48 570 643 373 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).