projektpraca.eu

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH

Fundacja Centrum Europy Lokalnej
  • Dodano: 02 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych o działalności statutowej Fundacji; - poszukiwanie podmiotów, z którymi Fundacja mogłaby podjąć współpracę w zakresie zadań wynikających ze statutu organizacji i inicjowanie nawiązywania partnerstwa; - poszukiwanie ogłoszeń/konkursów na działania finansowane ze źródeł zewnętrznych; - przygotowanie wniosków o dofinansowanie, zarówno w zakresie merytorycznym jak i finansowym, - kierowanie projektami realizowanymi przez Fundację, tj. koordynowanie wszystkich działań opisanych we wniosku o dofinansowanie, w tym działań merytorycznych i finansowych;

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - min. 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych, w tym min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu/koordynowaniu działań projektowych - weryfikowane na podstawie załączonego CV; - min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu projektów/inicjatyw, finansowanych z różnych źródeł, w tym ze środków i/lub prywatnych; - znajomość wszelkich wytycznych i dokumentów obowiązujących przy realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego; - nastawienie na realizację powierzonych zadań; - prawo jazdy kat. B Dokumenty jakie powinni dostarczyć kandydaci/tki: - CV - dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." - inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach; Miejsce i termin składania dokumentów: Fundacja Centrum Europy Lokalnej, ul. ks. P Ściegiennego 35b, 25-380 Kielce, lub drogą elektroniczną: biuro@fundacja-cel.pl Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym do momentu zatrudnienia pracownika.