Kierownik, majster, brygadzista, spawacz, odlewnik, formierz, rdzeniarz, szlifierz, cieśla, zbrojarz, betoniarz - murarz

BUDIMEX S.A. Oddział w Rzeszowie
  • Dodano: 01 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

BUDIMEX S.A. Oddział w Rzeszowie ul. Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów e-mail: info.rzeszow@budimex.pl zatrudni w Niemczech: w wytwórniach konstrukcji stalowych i odlewniach Pracowników nadzoru z językiem niemieckim kierowników ? majstrów - brygadzistów Oraz fachowców (język niemiecki nie jest wymagany) Spawaczy ? monterów konstrukcji stalowych odlewników ? formierzy ? rdzeniarzy ? szlifierzy tel. 17 8506857, 17 8506858 w zakładach prefabrykacji żelbetów Pracowników nadzoru z językiem niemieckim kierowników ? majstrów - brygadzistów Oraz fachowców (język niemiecki nie jest wymagany) Cieśli ? zbrojarzy ? betoniarzy - murarzy tel. 17 8506858, 17 8506856 OFERUJEMY: ? stabilne zatrudnienie ? umowa o pracę ? wysokie zarobki w Euro płacone terminowo ? pełne ubezpieczenie socjalne w ZUS ? dodatkowe ubezpieczenie NNW w Niemczech w Allianz ? zwrot podatku w Niemczech ? obsługę organizacyjną i prawną ? możliwość szkoleń ? bezpłatnie: zakwaterowanie, wyjazd na kontrakt, dojazdy do pracy, odzież roboczą, narzędzia pracy ? stałą opiekę polskojęzyczną ? świadczenia rodzinne - KINDERGELD

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w poszczególnych zawodach.