projektpraca.eu

Projekt Informacyjny

  • Dodano: 01 czerwca 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta - projekt INFORMACYJNY (nie sprzedaż) Szukasz pracy, która znacząco podreperuje Twój budżet w krótkim czasie? A może po prostu szukasz nowej drogi zawodowej? To dobry moment, aby przyjrzeć się naszej propozycji z bliska! Rozpoczynamy realizację nowego projektu informacyjnego. Specjalista ds. Obsługi Klienta (projekt informacyjny) Zajmiesz się kontaktem z klientem celem poinformowania o akcjach podejmowanych przez fundację. Nic nie sprzedajesz a jedynie informujesz! Oferujemy: atrakcyjną stawkę 13 zł/h szkolenia na start oraz opiekę merytoryczną trenera na każdym etapie. Zdobędziesz bezcenne umiejętności, które wykorzystasz w życiu zawodowym jak i prywatnym atmosferę sprzyjającą pracy, rozwojowi ale i zabawie liczne konkursy z nagrodami w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne. Bądź sobą i buduj firmę razem z nami! Liczymy, że: lubisz obracać się w środowisku, w którym wiele się dzieje i chcesz pracować z ludźmi i dla ludzi bez względu na to co robisz, angażujesz się na 100% zależy Ci aby się uczyć i poszerzać swoje kompetencje zawodowe