projektpraca.eu

Praca

Róże
  • Dodano: 30 maja 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

PRACA WAKACYJNA nad morzem w Ustce, Łebie, Helu,dobre zarobki +nocleg! Oferujemy pracę młodym dziewczynom (minimum 18 lat) o dobrej aparycji i wysokiej kulturze osobistej, która polega na sprzedaży różyczek w miejscowościach nadmorskich m.in. Władysławowo, Jastarnia, Dębki, Łeba, Ustka. Zapewniamy bardzo tanie zakwaterowanie oraz profesjonalne szkolenie dla każdego pracownika. Pracujemy codziennie w godzinach popołudniowych. Wynagrodzenie uzależnione od ilości sprzedanych kwiatków ? a więc tylko od Ciebie zależy, jak dużo będziesz zarabiała! : ) W poprzednich latach, zarobki kreowały się w granicach 100-400 zł dziennie. Dla najlepszych ? premie motywacyjne! Jesteśmy odpowiedzialni i profesjonalni, tego samego oczekujemy od naszych pracowników. Jest to idealne połączenie pracy z wakacjami nad pięknym, polskim morzem. : ) Jeśli Nasze oferta Cię zainteresowała ? skontaktuj się z nami! : )

Wymagania

Od swoich pracowników wymagamy:Uczciwość i pracowitość