projektpraca.eu

Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej

Europejski Dom Spotkań ? Fundacja Nowy Staw
  • Dodano: 30 maja 2017
  • Ważna do: 31 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

Oferujemy bezpłatne szkolenie zawodowe: ?Pracownik robót wykończeniowych z uprawnieniami energetycznymi oraz po ukończeniu szkolenia 3 miesięczny staż zawodowy. Pośredniczymy w zatrudnieniu, dla najlepszych uczestników oferujemy zatrudnienie po stażu. Dodatkowo zapewniamy: ? stypendium szkoleniowe; ? stypendium stażowe; ? certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje ? materiały szkoleniowe; ? zwrot kosztów dojazdu

Wymagania

Jeżeli ukończyłeś 30 lat, nie pracujesz, mieszkasz na terenie gmin województwa świętokrzyskiego: Zagnańsk, Strawczyn, Sitkówka-Nowiny, Piekoszów, Morawica, Miedziana Górna, Masłów, Górno, Daleszyce, Chmielnik, Chęciny i Kielce, a także spełniasz 1 z poniższych warunków: ? jesteś osobą powyżej 50 roku życia; ? jesteś kobietą; ? jesteś osobą z niepełnosprawnościami; ? jesteś osobą długotrwale bezrobotną; ? lub masz niskie kwalifikacje, Nie zwlekaj, napisz, zadzwoń - odpowiemy na Twoje pytania. Pomożemy zmienić Twoją sytuację na rynku pracy.