projektpraca.eu

Praca w Biurze Windykacyjnym

Firma Kielce
  • Dodano: 29 maja 2017
  • Ważna do: 30 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny za: Telefoniczne nawiązywanie kontaktu z klientami banku, wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności, motywowanie klientów do zapłaty, realizowanie planów w zakresie kwot odzyskanych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: minimum średniego wykształcenia, wysokiej kultury osobistej oraz znajomości zasad poprawnej polszczyzny, motywacji do pracy z Klientem, nastawienia na osiąganie celów i zorientowania na wynik, umiejętności pracy w zespole, znajomości pakietu MS Office, doświadczenie w obsłudze Klienta jest mile widziane, ale jeżeli nie masz doświadczenia w tym obszarze ? nie szkodzi :) Nauczymy Cię wszystkiego, czego będziesz potrzebować. Dołącz do nas, a otrzymasz: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe + system premiowy, samodzielne stanowisko pracy, pracę w energicznym i ambitnym zespole,