Operator przenośników taśmowych i maszyn krusząco-sortujących

Kopalnia Wapienia ?Morawica? S.A. w Morawicy
  • Dodano: 26 maja 2017
  • Ważna do: 05 czerwca 2017

Opis stanowiska pracy

?W związku z poszerzeniem działalności produkcyjnej, Kopalnia Wapienia ?Morawica? S.A. w Morawicy poszukuje pracownika na stanowisko operatora przenośników taśmowych i maszyn krusząco-sortujących. Praca polega na obsłudze i bezpośrednim nadzorze urządzeń przenośnikowych, kruszarek i przesiewaczy surowców mineralnych. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Miejsce pracy: Morawica k/Kielc Kontakt do pracodawcy: nr tel. 41 3670215 lub e-mail: kadry@kwmorawica.kielce.pl Prosimy kandydatów o dopisanie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."